Serenay Sarıkaya’ya Koronavirüs Darbesi: "Bütün İşlerim Durdu" (Video Haber)

Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün Etiler’de bulunan bir siteden çıkarken görüntülendi. Hızla arabasına doğru ilerleyen Sarıkaya, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. Pandemi sebebiyle projelerine ara vermek zorunda kalan ünlü oyuncu “Bütün işlerimiz ertelendi, durdu. Şu an çalışamıyoruz” dedi.

Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’deki bir siteden çıkarken kameralara yansıdı. Hızla arabasına doğru ilerleyen Sarıkaya, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.

“BELİRSİZLİK VAR”

Geçtiğimiz yıl ‘Alice Müzikali’nde yer alan Serenay Sarıkaya, bu yıl projenin devam edip etmeyeceği sorulunca, beklemede olduklarını söyledi ve “Belirsizlik var.” dedi.

“BELİRSİZLİK VAR”

Merhum sanatçı Bergen’in hayatını konu alan filmde de Bergen’i canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, pandemi nedeniyle hazırlıkların durduğunu söyledi. Sarıkaya, “Bütün işlerimiz ertelendi, durdu. Şu an çalışamıyoruz. Hazırlık da yapamıyoruz. Pandemiden dolayı proje durdu. Hayatın normale dönmesini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

“BELİRSİZLİK VAR”

Serenay Sarıkaya, muhabirlerin sorduğu “Proje durduğu için içinizde burukluk oldu mu?” sorusuna ise “Burukluk değil. Her şey hayırlısıyla doğru zamanında olacaktır. Hala önümüzü göremezken bunlarla ilgili bir şey yapmak daha demoralize edici oluyor. O yüzden her şey yolunda olduğunda sağlıkla, sıhhatle yaparız” şeklinde cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2020, 08:54

Duygu Akın

En doğru, en tarafsız ve en güncel haberleri sizlerle paylaşmak için çalışan magazinburada.net ekibinin bir parçası olarak ben de buradayım. Bizi takip etmeyi unutmayın.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE