Serenay Sarıkaya’nın sokak stili alay konusu oldu!

Bebek’te müdavimi olduğu güzellik merkezinden çıkarken kameralara yakalanan Serenay Sarıkaya’nın siyah tayt tulumu ve sandaletli sokak tarzına eleştiri yağdı.

Serenay Sarıkaya’nın sokak stili alay konusu oldu!

İzmirli iş insanı Haldun Demirhisar ile Bodrum Göcek’te magazinburada.net kameralarına yakalanan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Bebek’teydi.

Müdavimi olduğu güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen güzel oyuncu, gazetecilerle ayaküstü bir röportaj gerçekleştirdi.

Serenay Sarıkaya’nın sokak stiline eleştiri yağdı

“ÇOK GÜZEL BİR DAVET OLDU”

İtalyan mücevher markası Bulgari’nin Türkiye’deki ilk reklam yüzü olan geçtiğimiz günlerde markanın Milano’daki lansman gecesindeydi. Sarıkaya, söz konusu anlaşmayla ilgili “Çok güzel bir davet oldu. Ben de markanın Türkiye yüzü olarak yer aldım” şeklinde konuştu.

Serenay Sarıkaya’nın sokak stiline eleştiri yağdı

ŞAHMERAN’IN TARİHİNİ AÇIKLADI

Burak Deniz ile birlikte Şahmeran dizisinde başrolü paylaşmaya hazırlanan 28 yaşındaki oyuncu yakında sete çıkacaklarını söyledi. Sarıkaya, “Eylül gibi başlayacağız inşallah” dedi.

“BU NE HAL SERENAY?”

Saçlarını ören güzel oyuncunun siyah tayt tulumu ve sandaletleri görenleri hayrete düşürdü. 28 yaşındaki oyuncunun sokak tarzını gören bazı sosyal medya kullanıcıları “Bu ne hal Serenay?” şeklinde yorumlarda bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 22:52

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE