Serenay Sarıkaya’dan Cem Yılmaz Önlemi

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkın ortaya çıkmasının ardından gündem olan Serenay Sarıkaya, kameralardan kaçmak için birkaç önlem aldı. Güzel oyuncu, aldığı önlemlerle gündemden düşmeyi hedefliyor.

Serenay Sarıkaya’dan Cem Yılmaz Önlemi

Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın aşkı 2020 yılına damga vurdu. Atina’da belgelenen aşkın ve sonrasında gelen itirafların ardından ikili magazin gündeminden düşmez oldu. Bu durum karşısında güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, kameralardan kaçmak için kendince bir dizi önlem aldı.

SIK GİTTİĞİ MEKANLARI TERK ETTİ…

Posta’nın haberine göre sokakta adeta yürüyemez hale gelen Serenay Sarıkaya, sıklıkla gittiği alışveriş merkezlerine artık uğramama kararı aldı. Güzel oyuncu, meşhur kafe ve restoranlardan da uzak duruyor.

ARKA KAPIYI TERCİH EDİYOR…

Öte yandan mesleki hayatını da sürdürmeye devam eden Serenay Sarıkaya, iş görüşmeleri yaptığı mekanlarda ise arka kapıdan çıkmayı tercih ediyor. Bir mekana gitmek zorunda kalması halinde ise giriş ve çıkışta aracının kapıya sıfır yanaştırılmasını istiyor.

ATİNA GEZİSİ İLE ORTAYA ÇIKMIŞTI…

Defne Samyeli ile ilişkisini sonlandıran Cem Yılmaz’ın adı Serenay Sarıkaya ile anılmış ve iki isim Atina’da birlikte görüntülenmişti. Türkiye dönüşü “Her şey gördüğünüz gibi” diyerek komedyenle birlikte olduğunu itiraf eden Serenay Sarıkaya’nın ardından geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz, güzel oyuncunun paylaştığı fotoğrafın altına ‘gül’ ve ‘ay’ emojisi bırakmış ve böylece aşkını resmen ilan etmişti.

DEFNE SAMYELİ ‘ALDATILDIM’ DEDİ…

2020’ye bomba gibi düşen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkının ardından komedyenin eski sevgilisi Defne Samyeli açıklamalarda bulunarak kendisine ihanet edildiğini kabul etmişti. Cem Yılmaz’ın adı Defne Samyeli ile birlikteyken Serenay Sarıkaya’yla anılıyordu.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2020, 22:32

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER