Serenay Sarıkaya Süper Mini Şortu ve Dantelli Çizmesiyle Yürek Hoplattı

Serenay Sarıkaya, Şahmeran isimli dijital platform için çekeceği dizi için çalışmalarına devam ediyor. Sarıkaya, bu esnada güzelliğiyle sosyal medyayı sallamayı yine başardı.

Serenay Sarıkaya Süper Mini Şortu ve Dantelli Çizmesiyle Yürek Hoplattı

Serenay Sarıkaya'nın her yaptığı olay oluyor, her yaptığı ilgiyi üzerine çekiyor.

serenay sarıkaya

Sade güzelliği, düzgün fiziğiyle birçok erkek hayranının gönlünü yakıp kavuran Serenay Sarıkaya, Maldivler tatili sonrası döndüğü Türkiye'deki işlerini son sürat devam etti.

Cem Yılmaz ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra adı geçtiğimiz günlerde Haldun Demirhisar ile aşk dedikodularına karışan Serenay Sarıkaya, süper mini şortu ve dantelli çizmesiyle akılları baştan aldı.

MUSTAFA CECELİ'YE GÖNDERME YAPTI

Kısa şortu ve uzun çizmesi ile yaptığı kombinle ayna karşısına geçen Sarıkaya, paylaşımına "Şey mi dostum" notunu ekledi.

serenay sarıkaya

Kısa süre içinde beğeni yağan paylaşım Sarıkaya'nın hayranlarından tam not aldı.

Serenay Sarıkaya'nın 'Şey mi dostum' mesajı Mustafa Ceceli'nin bir şarkısını söyleyen çocukların videosuyla internette viral olmuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 21:01

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE