Serenay Sarıkaya Gizlice Hastaneye Yattı! Göğüs Estetiği Mi Yaptırdı?

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla sık sık gündeme gelen Serenay Sarıkaya, bıçak altına yattı. Yazın aldığı kilolarla konuşulan Sarıkaya, şimdi ise yeni bir iddia ile gündeme geldi.

Serenay Sarıkaya Gizlice Hastaneye Yattı! Göğüs Estetiği Mi Yaptırdı?

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmek bilmiyor. Yazın aldığı kilolarla konuşulan Serenay Sarıkaya, şimdi ise yeni bir iddia ile gündeme geldi.İddialara göre Sarıkaya, göğüs estetiği olmak için dün gece Maslak Acıbadem’e yattı.

‘SEREN KAYA’

Ünlü oyuncunun gizli gizli yaptırdığı estetik operasyonunun duyulmaması için hastane kayıtlarına adını ‘Seren Kaya’ olarak bildirdiği iddiaları ortaya atıldı. Ünlü oyuncuya birçok kişi geçmiş olsun ziyaretine gitti. Sarıkaya, Lale Devri dizisinde rol aldığı dönemlerde göğüslerine silikon yaptırmıştı.

Öte yandan yazı geride bırakıp İstanbul'a dönen Sarıkaya, geçtiğimiz günlerde Bebek'teki bir kaş tasarım merkezinden çıkarken basın mensuplarına takıldı.

serenay

Sarıkaya'nın muhabirlerle sohbeti esnasında gözlere ilişen terliği ise kimsenin dikkatinden kaçmadı. Terliklerin fiyatı ise dudak uçuklatan cinsten. Sarıkaya'nın dünyaca ünlü markaya ait olan terlikleri ise 2 bin dolar yani 15 bin TL.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2020, 18:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER