Serenay Sarıkaya'dan aşk tavsiyesi! Son ilişkisi hakkında bomba itiraf!

Serenay Sarıkaya röportaj verdiği bir dergiye ilişkiler üzerine samimi açıklamalarda bulundu. Son sevgilisi Umut Evirgen ile olan ilişkisi hakkında da konuşan Serenay Sarıkaya, gerçek aşkların Yeşilçam filmlerinde ve masallarda olduğunu söyledi.

Serenay Sarıkaya'dan aşk tavsiyesi! Son ilişkisi hakkında bomba itiraf!

Serenay Sarıkaya, magazin gündeminde aşk iddiaları sıklıkla gündem oluyor. Bu zamana kadar Çağatay Ulusoy, Kerem Bursin, Cem Yılmaz ve Umut Evirgen isimleri ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya, işinde yakaladığı başarıyı özel hayatında bir türlü sağlayamadı. Son olarak Şahmeran dizisindeki rol arkadaşı Burak Deniz ile adı anılan ünlü oyuncu, bir dergiye röportaj verdi. Sarıkaya burada ilişkiler hakkında konuştu.

"SEVGİDE KOŞULSUZ DİYE BİR ŞEY YOK"

Ünlü oyuncu, "Kadın-erkek ilişkisinde koşulsuz diye bir şey olduğunu düşünmüyorum ama koşuldan kastım birbirinden faydalanmak değil. İnsanlar birbirlerine birtakım ihtiyaçlar ve arayışlar sonucu çekiliyorlar" ifadesini kullandı.

"YEŞİLÇAM FİLMLERİ VE MASALLARDA"

Son ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulunan oyuncu, "O dönemde nasıl bir ruh halindeysen, frekansına öyle birisini çekiyorsun ve o anki enerjin, isteklerin, duygusal ihtiyaçların bazı koşullar yaratıyor. Aksi ancak eski Yeşilçam filmlerinde, masallarda, romanlarda." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER