Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz ile aynı karede

Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın da dahil olduğu Alice müzikaline gitti. İki ismin de yer aldığı bir fotoğraf sosyal medyaya düşünce ortalık karıştı. Sarıkaya’nın hayranları, Cem Yılmaz’la sevgili olup olmadığını açıklaması konusunda baskı yaptı.

Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz ile aynı karede

Usta komedyen Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’nın da içinde bulunduğu Alice müzikalinin 50. oyun kutlamasına katıldı. İki ismin de aynı karede yer aldığı bir fotoğraf sosyal medyaya düşünce ortalık karıştı. Güzel oyuncunun hayranları, iki ismin sevgili olup olmadıkları konusunda açıklama yapmasını istedi.

“AŞK VAR MI, YOK MU…”

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz ikilisi ilk kez aynı kerede görüldü. Bu durum, ikilinin aşk yaşadığı dedikodularını güçlendirdi.

İki ismin aşk yaşadığına dair haberler bir süredir magazin gündemindeydi. Fakat ikili bu iddialar karşısında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Sarıkaya’nın hayranları fotoğrafın ortaya çıkması ile birlikte oyuncuya “Aşk var mı, yok mu senden öğrenelim” siteminde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2020, 19:25

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE