Seren Serengil’den Şok Yorum! Serenay Sarıkaya Hamile mi?

Sosyal medya hesabından yeni karelerini paylaşan Serenay Sarıkaya’ya Seren Serengil’den dikkat çeken yorum geldi. O ifadeler ‘Serenay gerçekten hamile mi?’ diye sordurttu.

Seren Serengil’den Şok Yorum! Serenay Sarıkaya Hamile mi?

Son günlerde Cem Yılmaz’la olan ilişkisini noktaladığı haberleriyle gündeme gelen Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından beyaz kıyafetiyle plajda çekilen pozlarını paylaştı. Yaptığı paylaşımda son derece mutlu görünen Sarıkaya, o karelerin altına “İyi bayramlar” notunu düştü.

“HAMİLE GÜZELLİĞİ GELMİŞ…”

Serenay’ın paylaştığı fotoğrafların altına ise Seren Serengil’den olay yorum geldi. “Bir hamile güzelliği gelmiş” diyen Serengil, “Bu gülüşü bilirim, benim de hamileyken vardı böyle bir fotoğrafım” yorumunu yaptı. O ifadeler, ‘Serenay gerçekten hamile mi?’ diye sordurttu.

İşte o paylaşım ve Seren Serengil’in yorumu…

Seren Serengil’den Şok Yorum! Serenay Sarıkaya Hamile mi?

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2020, 10:46

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE