Seren Serengil Şimdi de Modacısıyla Yüz Göz Oldu: 'Ahlaksız Çete...'

Magazin kulislerinde olaylarıyla gündem olan Seren Serengil, şimdi de bir zamanlar 'En iyi tasarımcı' dediği Tolga Çam ile yüz göz oldu.

Seren Serengil Şimdi de Modacısıyla Yüz Göz Oldu: 'Ahlaksız Çete...'

Olayları, kavgaları ve polemikleriyle gündemden düşmeyen Seren Serengil, şimdide modacısı ile sorun yaşadı... Birçok ünlüyü giydiren modacı Tolga Çam, bir zamanlar Seren Serengil'e de kıyafetler dikmişti.

"KOTÜMLERİ GERİ GÖNDERMEDİ"

Çam’ın, reklam karşılığı, ortalaması 30 bin TL olan bu kostümlerden de para almadığı söyleniyor. Çam, hafta sonu, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak kostüm verdiği ünlü kadınlardan birinin kıyafetleri geri göndermediğini açıkladı ve “Bu ünlü hanım kostümleri giyiyor, cebinden para çıkmadan havasını atıyor. Tolga Bey’e de teşekkür yerine, kostümleri geri isteyince Instagram’da engelleme gönderiyor” dedi.

serentolga

Herkes, bahsedilen kişinin kim olduğunu merak ederken, Seren Serengil sunuculuğunu yaptığı sabah programında “Modacıların elbiselerini alıp reklam yapıyoruz ama yanlış yapıyoruz. Herkesin elbisesi giyilmez” diye bir yorumda bulununca, Çam’ın bahsettiği kişinin Serengil olduğu ortaya çıktı. Bu yorum üzerine ünlü modacı bu kez isim vererek, ard arda paylaşımlar yaptı.

tolgaseren

“Ne olacak bu sizin aç halleriniz? Bedava kostüm alana kadar canım, cicim, bitanem, en iyi modacım. Kötü olunca yeni yetmelerden giyinilmez oldu değil mi” yazan Çam kimseye iyilik yapılmayacağının altını çizdi…

SEREN SERENGİL'DEN YANIT GECİKMEDİ

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE