Seren Serengil Seda Sayan’a verdi veriştirdi!

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında yaşanan program polemiğine Seren Serengil de dahil oldu. Seren Serengil, Kadırgalı’ya verdi veriştirdi.

Seren Serengil Seda Sayan’a verdi veriştirdi!

Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının ekran macerası geçtiğimiz gün sona erdi. Ekran maceraları kısa süren ikili, yapım şirketinin yeni sezonda Seda Sayan ile yola devam edeceğini öğrenince büyük bir üzüntü yaşadı.

Çıkan haberlerden sonra Demet Akalın ve Seda Sayan birbirlerini sosyal medyadan sildi. Tartışmanın alevlenmesi üzerine ikili birbirlerine karşılıklı göndermede bulundu.

OLAYIN PERDE ARKASINDAKİ EBRU YAŞAR GERÇEĞİ

Bu olay magazin gündemine bomba gibi düşerken, magazinburada.net olayın perde arkasıyla ilgili bambaşka bir gerçeği ortaya çıkardı. Star TV’nin yeni sezon için aslında çok önceden Ebru Yaşar’la anlaştığı, ancak Ebru Yaşar’ın Demet ve Alişan’a saygısızlık olmasın diye konuyu sır gibi sakladığı, yeni sezon için programda kendisine eşlik edecek bir partner aradığı öğrenildi. Ancak Ebru Yaşar kendisine partner ararken, Seda Sayan’ın araya hatırı sayılır birilerini sokarak Star TV’deki programı aldığı ortaya çıktı.

SEREN SERENGİL DE KATILDI

Demet Akalın, Seda Sayan ve Ebru Yaşar arasında geçen bu program polemiğine magazin dünyasının sivri dilli yorumcusu Seren Serengil de dahil oldu.

Seren Serengil Seda Sayan’a verdi veriştirdi!

“BUNU İLK KEZ YAPMIYOR”

 “Seda Sayan bunu ilk kez yapmıyor” diyen Seren Serengil, sözlerine şöyle devam etti:

“62 yaşında artık hırsını törpülemesi gerekiyor… Geçmişten bugüne Songül Karlı, Uğur Arslan, Nihat Doğan, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, şimdi de Demet Akalın ve Alişan… Zaten tutsa bir kanalda kalır, her sene zorluyor ama olmuyor… O dolgu topuklarla ‘Anacım, bacım’ yutturduğu zaman dilimi eskide kaldı. Bir sürü kaliteli program var, kim seyreder Seda Sayan’ı artık? O zamanlar program yoktu, şimdi bir sürü concept var…”

Seren Serengil Seda Sayan’a verdi veriştirdi!

“SEDA SAYAN KİMSEYE DOST DEĞİL!”

Seda çok alaturka kaldı bence artık radyo programı yapsın 5 çayı gibi… Hem her gün estetik yaptırmak zorunda da kalmaz. Seda Sayan kimseye dost değil… Olamaz, fıtratında yok, herkesin yerini kıskanıp o yere geçmek istiyor. Ama anlamadığı bir şey var, sabah programı yaptı, olmadı, kadın programı yaptı Uğur Arslan’la, olmadı. Onur’un yemek programını aldı, tutmadı. Fatih’in kaynana programına göz dikti, olmadı, şimdi Demet’le Alişan’ın saatine göz dikti. Orada da olmayacak çünkü devrini tamamladı. Hoşça kal dese o da kurtulacak, herkes de… Zorla güzellik olmaz, bunu aynaya bakıp anlamalı artık!“

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE