Seren Serengil Kendi Kendine Seda Sayanla Kavga Etti!

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan, aynı zamanda 'Söylemezsem Olmaz' programında sunuculuk yapan ve yaptığı yorumlarla sık sık gündem olan Seren Serengil, kuaförünü kendisine göndermeyen Seda Sayan’a “Bende saç çok, onda yok” diyerek gönderme yaptı.

Seren Serengil Kendi Kendine Seda Sayanla Kavga Etti!

Magazin gündeminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan, ekranların sivri dilli yorumcusu Seren Serengil, 'Söylemezsem Olmaz' programında Jülide Ateş'in programına konuk olan Seda Sayan için, “60 yaşında ama hala bebek gibi” dedi.

“BU KISKANÇLIK NİYE?”

Serengil, Arto’nun kendisine, “senin kuaförünle Seda Sayan’ın kuaförü aynı mı” sorusuna Seren Serengil,”evet kuaför bana gelecekti ama Seda Sayan göndermemiş, Seren’e gitmeyeceksin demiş. Olsun bende saç çok, onda saç yok bana kuaför çok ben programdayım o programda yapmıyor bu kıskançlık niye anlamıyorum” ifadelerini kullandı.

seda sayan

KAFALARI KARIŞTIRDI

Öte yandan her sabah Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programını birlikte sunan Arto ve Seren Serengil sosyal medyada birbirini takip etmeyi bıraktı. Arto'nun Seren Serengil'i takipten çıkması kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

seren serengil

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 16:36

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE