Seren Serengil ile Gülben Ergen kavgasında flaş gelişme!

Seren Serengil, koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlara tepki gösteren Gülben Ergen’i “Rol kapma peşinde” sözleriyle eleştirdi.

Seren Serengil ile Gülben Ergen kavgasında flaş gelişme!

Magazin dünyasının yıllardır süren kavgası Seren Serengil ile Gülben Ergen arasında yeni bir polemiğin fitili ateşlendi.

Serem Serengil ile Gülben Ergen kavgasında flaş gelişme!

Sivri diliyle bilinen Seren Serengil, Instagram hikayeden yaptığı son paylaşımda Gülben Ergen’i hedef aldı.

Gülben Ergen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı yeni koronavirüs tedbirlerinde müzisyenlerin hiçe sayıldığını savundu.

“YAŞARKEN ÖLEN BİR SEKTÖR OLDUK”

“Restoran kafeterya sabah 7 akşam 21.00 demek konser yok, müzik yok, sanata sanatçıya, müzisyene yaşamak yok demek mi?” diyen Gülben Ergen, sözlerine şöyle devam etti:

“Müzik, eğlence, sahne, tiyatro, sanat, sanatçı herkes yanıyor, yaşarken ölen bir sektör olduk. Bize neşe veririz! Biz güldürürüz, eğlendiririz! Biz iyi geliriz! Müzik iyileştirir yapmayın 16 ay oldu perişan sektörümüzün tüm emekçileri yapmayın.”

“ROL KAPMA PEŞİNDE”

Gülben Ergen’in yaptığı bu paylaşımlar kısa sürede sosyal medyada gündeme oturdu. Seren Serengil ise, yıllardır kavgalı olduğu Gülben Ergen’in “rol kapma peşinde” olduğu için bu paylaşımı yaptığını öne sürdü.

İsim vermeden Gülben Ergen’e yüklenen Serengil, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Ay bu da hep rol kapma peşinde ya. Senin konserin mi var, sahneye mi çıkıyorsun? En son bir türkücünün kadrosuna girdin, oradan da kovuldun. Bırak, gerçekten çalışanlar ve şu anda mağdurlar serzenişte bulunsun... Sen nasıl olsa yolunu bulursun..."

Serem Serengil ile Gülben Ergen kavgasında flaş gelişme!

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 14:35

Ertem Engin


İletişim Hesapları
YORUM EKLE