Seren Serengil'den ultrason paylaşımı

Uzun süre tüp bebek tedavisi gören ve hamile olduğunu açıklayan Seren Serengil, ultrason görüntüsüyle bebek heyecanını takipçileriyle paylaştı.

Seren Serengil'den ultrason paylaşımı

Çocuk sahibi olmak için bir süredir tedavi gören ve yakın zamanda hamileliğini duyuran Seren Serengil, sosyal medya platformu Instagram'dan bebeğinin ilk hallerine ilişkin ultrason görüntülerini yayınladı.

Geçtiğimiz yılın mayıs ayında dünya evine giren Seren Serengil ve Yaşar İpek, boşanmaya karar vermiş 

Şarkıcı Yaşar İpek ile evli olan Seren Serengil'in bebek haberleri sonrası yaptığı paylaşımlar kafaları karıştırdı. İkili birbirlerini takipten çıkartarak birlikte olan fotoğraflarını silmişti. Seren Serengil, boşanma ile ilgili açık bir ifade kullanmasa da bu süreçte yalnız olması ile ilgili açıklamada bulundu. Yalnız olmanın kendi tercihi olduğunu ve isterse arkadaşlarını, annesini de çağırabileceğini söyledi. Yaşar İpek'in bu isimler arasında yer almaması boşanma iddialarını güçlendirdi.

"KENDİ BAŞININ ÇARESİNE BAKMAYI ÖĞRENMİŞ KADINLAR"

Serengil, bu yalnızlığın süreceğinin işaretini ise Cemal Süreya'nın, "Dünyadaki en güçlü insanlar kimlerdir diye sorsalar; kendi başının çaresine bakmayı öğrenmiş kadınlardır derim" sözleriyle işaret etti.

Ultrason görüntüleriyle Serengil, hamile olmadığını iddia edenlere de yanıt vermiş oldu. Serengil, ayrıca kesenin oluştuğunu ve 2 Eylül'de bebeğinin kalbinin atışını dinleyebileceği bilgisini de verdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 15:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER