Seren Serengil 'Çakma' ilan ettiği Serkan Kaya ile birbirine girdi

Seren Serengil ile aralarında düğünde gerilim çıkan Serkan Kaya yine birbirine girdi. Serengil, 'Tatlıses çakması' diye topa tuttuğu Serkan Kaya'ya demediğini bırakmadı.

Seren Serengil 'Çakma' ilan ettiği Serkan Kaya ile birbirine girdi

Seren Serengil’in TV programında, geçtiğimiz yıllarda "Her şeyi İbrahim Tatlıses'e benziyor" diyerek eleştirdiği Serkan Kaya ile geçtiğimiz yıl Ankara'da bir düğünde karşılaşmış ve ortalık birbirine girmişti.

Gerilim aradan geçen 8 aya rağmen dinmedi. Seren Serengil’in TV programındaki partneri Arto olayı yeniden gündeme taşıyınca Serkan Kaya savaş baltasını yeniden çıkardı.

seren serengil

ARTO’YA DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI “ZIRTO” DEDİ

Şarkıcı Serkan Kaya Instagram hesabından video paylaştı ve şunları söyledi.

"Maskemi çıkarmadan 1-2 parça playback yaptım. Peşime Arto mudur, zırto mudur o arkadaş çıktı. Her zamanki gibi şebekliğini yaptı. Seren onu masada fişekledi... O gerizekalı da onun sözüne aldanarak bana, 'B.. gibi sahne yapmışsın' dedi. Ben de onun üzerine o anları çeken Seren'in yanına gidip, kolunu tutup, 'Nedir bu kininin sebebi?' diye sordum."

arto seren serengil

Seren Serengil ise şu ifadeleri kullandı:

"Sahneye çıktı ama kimsenin haberi yok. Kimse eğlenmedi ve alkışlamadı. Sonrasında Arto çıkıp, herkesi ayağa kaldırınca dönüp, 'Serkan'cım gördün mü, sahnesi olmak böyle bir şey' dedi. Bunda bir şey var mı? O anda canlı yayın yapıyordum. Bu başka masadan gelip, koluma yapışıp, sıkmaya başladı. Ben şoke oldum. Dönüp baktığımda 'O videoyu kapatacaksın' dedi. Ben de 'Sen kimsin diye?' kızdım. Hem kolumu sıktı hem de küfür etti. Gidip şikayetçi olmamıştım, şimdi olacağım... Masaya oturduğum andan itibaren bana sataşmaya başladı. ‘Siz beni yıllardır doğruyorsunuz’ dedi. Ben de, ‘Beyefendi sizi tanımam’ dedim. Tartışmamak için başka masaya geçtim."

ARTO DA BOŞ DURMADI

Arto, ikilinin atışmasından sonra sosyal medyadan, "Her lafa verecek bir cevabım var. Lakin bir lafa bakarım laf mı diye, bir de söyleyene bakarım adam mı diye" sözlerini paylaştı.

İmalı açıklamalar yapan Seren Serengil, "Ben Çeşme'deki evimde kimsenin yasak aşkına ev sahipliği yapmadım. Omurgalı bir duruşum var" diyerek, Kaya'ya gönderme yaptı.

serkan kaya sahne

SERKAN KAYA PES ETMEDİ…BOŞ DURMADI

Serkan Kaya, "Bir arkadaş var, bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini, edebini bil, benimle uğraşma. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat!" sözleriyle tepki gösterdi.

Ünlü şarkıcı, Instagram hesabının hikaye bölümünden ise "Bazıları bu dünyaya insanları birbirine düşürmeye gelmiş, fitneye gelmiş, yalana gelmiş. Bir de... neyse boş ver" şeklinde paylaşım yaptı.

serkan kaya story

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 22:13

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE