Serel Yereli'den İç Çamaşırlı Gelinlik Pozu: 'Sizden Korkan Sizin Gibi Olsun'

Cesur paylaşımlarıyla gündeme gelen Seren Yereli, sosyal medya hesabından beyaz iç çamaşırlı fotoğrafını paylaşarak "Bir gün gelinlik giyeceksem o bu olur” dedi.

Serel Yereli'den İç Çamaşırlı Gelinlik Pozu: 'Sizden Korkan Sizin Gibi Olsun'

Sosyal medyada kadına şiddete dikkat çekmek için siyah-beyaz fotoğraf akımı başlatıldı. Birçok ünlü ismin dahil olduğu akıma Bodrum Masalı adlı diziyle adını duyuran Serel Yereli de katıldı. Ancak Yereli, iç çamaşırlı karesini paylaşınca yorumlar gecikmedi.

“DM’DEN ATACAĞIN FOTOĞRAF…”

Yorumlar arasında en çok dikkat çeken Survivor sunucusu Murat Ceylan’ın yazdıkları oldu. Ceylan, Serel Yereli'nin fotoğrafına “DM'den atacağın fotoğraf ana sayfaya düştü sanırım” yazdı.

serel yereli murat ceylan

SEREL'DEN GÖNDERMELİ PAYLAŞIM

Serel Yereli, dün yaşanan bu olayın ardınıdan InstaStory bölümünden iki yeni paylaşım daha yaptı... Bikinili pozlarını paylaşan Yereli, "Sizden korkan sizin gibi olsun. Beğendim koyuyorum. Çıplak, giyinik, canım nasıl isterse!” notuyla peş peşe iç çamaşırlı fotoğraflar paylaştı. Yereli, beyaz renk iç çamaşırına da “Bir gün gelinlik giyeceksem o bu olur” dedi.

serel yereli murat ceylan

serel

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 09:26

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE