Serdar Ortaç’tan Yıllar Sonra Gelen ‘O Ses’ İtirafı: ‘Telefonu Suratıma Kapattı’

Serdar Ortaç, ‘O Ses Türkiye’ adlı ses yarışması ile ilgili yıllar sonra olay itirafta bulundu. Acun Ilıcalı’nın kendisini aradığını belirten şarkıcının, “Telefonu suratıma kapattı” ifadeleri dikkat çekti.

Serdar Ortaç’tan Yıllar Sonra Gelen ‘O Ses’ İtirafı: ‘Telefonu Suratıma Kapattı’

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç’ın son itirafı yine şaşırttı. Acun Ilıcalı’nın ‘O Ses Türkiye’ için kendisini aradığını ancak verdiği cevaptan sonra vazgeçtiğini dile getiren Serdar Ortaç, jüri olmayı bu şekilde kaçırdığını dile getirdi.

GECE KULÜBÜNE ÇAĞIRDIM…

Bir gün Acun Ilıcalı’nın kendisini aradığını söyleyen Serdar Ortaç, “O Ses Türkiye’ye kesin jüri olmalısın” dediğini belirtirken kendisinin ise “Bırak şimdi yarışmayı Reina’dayım buraya gel” dediğini ifade etti.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı’nın kendisine “Ben sana iş diyorum sen beni gece kulübüne çağırıyorsun” dediğini belirten Serdar Ortaç, telefonu yüzüne kapattığını ve O Ses Türkiye’nin de böyle kaçtığını dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 17:44

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER