Serdar Ortaç’tan Kafaları Karıştıran Açıklama! ‘Biz Hiç Ayrılmamıştık Ki...’

Eski sevgilisi Seçil Gür’le birlikte objektiflere yansıyan Serdar Ortaç’tan kafaları karıştıran açıklama geldi. Ortaç, “Aslında biz hiç ayrılmamıştık ki, sadece ben bir salaklık yapmıştım ve özür diledim. Seçil de beni affetti” dedi.

Serdar Ortaç’tan Kafaları Karıştıran Açıklama! ‘Biz Hiç Ayrılmamıştık Ki...’

Serdar Ortaç ve eski sevgilisi Seçil Gür, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere yansıdı. Eski eşi Chloe’den boşandıktan sonra aşk yaşamaya başlayan ancak kısa sürede ilişkilerini sonlandıran ikiliden Gür’ün kameraları görünce uzaklaşması ise dikkat çekti.

“ÖZÜR DİLEDİM…”

Gazetecilerin “Sizi tekrar bir arada görmek ne güzel” demesi üzerine gülümseyen Serdar Ortaç, “Arkadaşlar aslında biz hiç ayrılmamıştık ki, sadece ben bir salaklık yapmıştım ve özür diledim. Seçil de beni affetti” şeklinde konuştu.

Serdar Ortaç’tan Kafaları Karıştıran Açıklama! ‘Biz Hiç Ayrılmamıştık Ki...’

“EN İYİ ARKADAŞIM…”

Gelen açıklama üzerine “O zaman ilişkiniz kaldığı yerden devam ediyor, öyle mi?” şeklinde soru yönelten muhabirlere Ortaç’tan kafa karıştıran cevap geldi: “Seçil benim her şeyim, yani en iyi arkadaşım aslında.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE