Serdar Ortaç’tan Ahmet Kaya Açıklaması! ‘Düşünürdüm…’

Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür hakkında dikkat çeken bir itirafta bulundu. Pandemi tedbirleri kapsamında hayatın durduğunu hatırlatan Ortaç, “Kimsenin müzik dinleyecek hali yok. Bir tek Seçil mutlu” dedi.

Serdar Ortaç’tan Ahmet Kaya Açıklaması! ‘Düşünürdüm…’

Serdar Ortaç, önceki gün sevgilisi Seçil Gür ile Boğaz’da bisiklet turu yaptı. Pandemi kısıtlamalarının yeniden gelmesiyle birlikte vakit buldukça Instagram’dan canlı yayın açacağını söyleyen Ortaç’tan dikkat çeken itiraf geldi.

“KİMSENİN MÜZİK DİNLEYECEK HALİ YOK…”

Bebek’te mola verdiklerinde sevgilisi Seçil Gür ile waffle sırası beklerken objektiflere takılan Serdar Ortaç, “Canlı yayına vakit kalırsa yapacağım. Daha yeni uyandım. Hayat yine durdu. Kimsenin müzik dinleyecek hali yok. Bir tek Seçil mutlu” ifadelerini kullandı.

“İSTESELERDİ DÜŞÜNÜRDÜM…”

Muhabirlerin Ahmet Kaya’nın ‘İki Gözüm Ahmet filmini izleyecek misiniz? teklif gelse MGD gecesi yaşadığınız sahneyi filmde oynar mıydınız?’ sorusuna, “Ahmet Kaya'nın filmini izleyeceğim. Film yapılırken söylediler ama detaylı konuşmadık. İsteseler oynar mıydım bilmiyorum, isteselerdi düşünürdüm. Bilmiyorum” ifadeleri kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER