Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe ile Annesinin Pozuna Dikkat Çeken Yorum!

Serdar Ortaç’ın eski eşi Chloe Loughnan, annesiyle birlikte çekilmiş karesini sevenlerinin beğenisine sundu. O kareye gelen yorumlar ise dikkat çekti.

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe ile Annesinin Pozuna Dikkat Çeken Yorum!

Geçen yıl Ağustos ayında Serdar Ortaç’la olan beş yıllık evliliğini bitiren Chloe Loughnan, ülkesine döndükten sonra ailesiyle yaşamaya başladı. Ailesiyle birlikte geçirdiği keyifli vakitlere dair paylaşımlarda bulunan Chloe, son karesiyle dikkatleri üzerine çekti ve ilginç yorumlar aldı.

‘İKİZ GİBİLER…’

Annesi Lucy ile birlikte vakit geçirmekten keyif alan ve birlikte sık sık dışarıya çıkan Chloe, birlikte çekilmiş karesini takipçileriyle paylaştı. 42 yaşındaki annesi ile paylaştığı fotoğrafına çok sayıda yorum alan 28 yaşındaki Chloe’nin o karesine gelen en ilginç yorum ise ‘ikiz’ benzetmesi oldu.

Serdar Ortaç’ın Eski Eşi Chloe ile Annesinin Pozuna Dikkat Çeken Yorum!

Anne-kızın, neredeyse aynı yaşta görünüyor olması, çok fazla filtre kullanıldığı yönünde yorumlara da neden oldu.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE