Serdar Ortaç yeni aşka yelken açan eski eşi hakkında ilk kez konuştu

Serdar Ortaç, sırası geldiği için devlet hastanesine gidip Koronavirüs aşısı oldu. Hastane dönüşü magazinburada.net'e özel açıklamalar yaptı. Ortaç, eski karısının yeni aşkıyla ilgili soruya 'Hiç bakmıyorum' diyerek cevapladı.

Serdar Ortaç'ın eski eşi manken Chloe Loughnan, futbolcu Andy O'Connell ile yeni bir aşka yelken açtı. Futbolcu olduğu öğrenilen Andy O'Connell ile gittiği Maldivlerden fotoğraf paylaşan Chloe Loughnan'ın mutlu halleri Serdar Ortaç'a soruldu.

"PARA ŞU AN ÇOK ZOR"

Serdar Ortaç, sırası geldiği için aşı olduğunu durumunun iyi olduğunu söyledi. Ortaç, "Sıra bana geldi Seçil'e gelmedi inşallah onlara da bir an evvel gelir. Şimdi Best of albümü var onu yapıyoruz. Ozan Çolakoğlu işin başında onun da bir kaybı oldu onu bekliyoruz. En güzel şarkılarımı verdim albüm için" dedi.

chloe loughnan

Eski eşi Chloe Loughnan ile aralarındaki nafaka konusuna değinen Serdar Ortaç, "500 gündür yatıyor herkes, para çok zor şu an. Oldukça gönderiyorum. Sabit bir işimiz de yok. Sabah işe gidelim dükkanı açalım. Eskiden babamın dükkanında çalışırdım. Aylığımı alırdım ay sonunu düşünmezdim. Babam elektrik kablosu yapıyordu. Şimdi hala kardeşim işin başında. Ortaç kablo" açıklaması yaptı.

serdar ortaç chloe loughnan

"CHLOE İLE KONUŞACAK BİR ŞEY YOK"

Chloe Loughnan'ın yeni aşka yelken açması hakkında ne düşündüğü sorulan Serdar Ortaç, "Valla hiç bakmıyorum inanın. Hiç görüşmüyoruz da zaten. Konuşacak bir şey de yok. Ne konuşacağız ki?" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER