Serdar Ortaç Kripto Paraya Yatırım Yaptı Mı? Seçil Gür Açıkladı…

Geçmişte kumar yüzünden büyük paralar kaybeden Serdar Ortaç’ın kripto paraya yatırım yapan ünlüler kervanına katılıp katılmadığı merak konusu oldu. Konu ile ilgili cevabı sevgilisi Seçil Gür verdi.

Serdar Ortaç Kripto Paraya Yatırım Yaptı Mı? Seçil Gür Açıkladı…

Serdar Ortaç ve sevgilisi Seçil Gür, önceki akşam Levent’teki bir stüdyodan çıkarken görüntülendi. “Best of Serdar Ortaç” albümünün hazırlıklarının devam ettiğini söyleyen Ortaç, “Ozan Çolakoğlu 22 şarkı seçti. Okuyacak sanatçıları da o belirliyor. Albümde İrem Derici, Seçil Gür ve Gülşen de olacak” dedi.

Serdar Ortaç, geçmişte kumar yüzünden 50 milyon dolara yakın para kaybettiğini açıklamıştı. Şarkıcıya “Kripto para borsası yüzünden sıkıntı yaşayan bazı ünlüler var. Siz kripto para borsasında oynuyor musunuz?” sorusu yöneltildi. Hürriyet’ten Sayit Durmaz’ın haberine göre yanıt, Gür’den geldi: “Hayır, oynamıyor!”

Serdar Ortaç Kripto Paraya Yatırım Yaptı Mı? Seçil Gür Açıkladı…

KUMARA TÖVBE ETTİ Mİ?..

Serdar Ortaç verdiği bir röportajda kumarın kendisine verdiği zararı anlatmıştı: “Bak şimdi param yok oynamak istemiyorum. Ama korkuyorum ilerde tekrar param birikirse yine oynar mıyım? O yüzden buna direkt “tövbe ettim bir daha oynamayacağım” diyemem. Yarın bir konser sonrası yine bir yere gidilir, o iradem var mı ona emin değilim! Oynamasam süper güzel olur, hayatım değişir! Ama mal da mülk de gözüm yok, bazısı hırslıdır 3 ev daha alırım der, kumardaki hırsımı hayatıma kullansam daha iyi olurdu! Kumarda 50 milyon dolar kaybettim. Ne apartmanlar, lüks daireler gitti! Mecidiyeköy’de 15 katlı plazam vardı. Aklıma geldikçe üzülüyorum. Akıllı adam bunu yapmaz. Hayattaki en büyük pişmanlığım kumar. Çok harcadım. Bir sürü parayı kumara harcadım. Bir sürü parayı da çevreme dağıttım. Borç isteyen herkese borç verdim. Geri alamayacağımı hiç düşünemedim ve hiçbirini de geri alamadım.”

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 14:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER