Serdar Ortaç'ın Eski Eşi Chloe'nin Dansı Olay Oldu

Serdar Ortaç ile boşanan Chloe Loughnan sosyal medya paylaşımı ile gündem oldu. Loughnan, tişörtünü birden kaldırarak bikinisiyle dans ettiği anları paylaştı.

Serdar Ortaç'ın Eski Eşi Chloe'nin Dansı Olay Oldu

Serdar Ortaç'la olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiriren ve kusursuz fiziğiyle verdiği her pozla kendine hayran bırakan İrlandalı model Chloe Loughnan, son olarak dans videosunu sevenlerinin beğenisine sundu.

TİŞÖRTÜNÜ KALDIRIP DANS ETTİ

Yaz aylarını tatil yaparak geçiren model, dün bir arkadaşıyla kayalıkların üzerinde uzanarak deniz manzarasının tadını çıkardı. Eğlenceli halleriyle tanınan Chloe, üzerinde siyah tişörtü bir anda kaldırarak bikinisiyle dans etti. Model, eğlenceli hallerini de takipçileriyle paylaştı.

Chloe LoughnanFOTOĞRAFLARI SİLMEYE KIYAMADI

Chloe Loughnan geçtiğimiz gün de yılan desenli mayosuyla verdiği pozu paylaşmış takipçilerinden tam not almıştı. Öte yandan Chloe, Instagram'dan tek celsede boşandığı Serdar Ortaç'la olan fotoğrafını da silmedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 09:50

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE