Serdar Ortaç, eski eşine yeniden evlenme teklif etti mi?

Geçtiğimiz ağustos ayında boşanan Serdar Ortaç ile Chloe Loughnan'ın üç hafta önce bir araya gelerek yeniden evlenmeyi planladıkları öne sürüldü.

Serdar Ortaç, eski eşine yeniden evlenme teklif etti mi?

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve eski eşi Chloe Loughnan'ın yeniden evlenmek istediklerine dair iddialar ortada dolaşırken ünlü popçu, üç hafta önce gerçekleştiği öne sürülen buluşma ve evlilik teklifi haberleri hakkında konuştu.

Yeniden evlenecekler mi?

Sözcü'den Ünal Demirkaya'nın haberine göre, beş yıllık evliliklerini geçen ağustos ayında bitiren ve sonrasında da haklarında yeniden bir araya gelecekleri yönünde haberler yapılan Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Gel Konuşalım adlı magazin programında Serdar ve Chloe'nin üç hafta önce bir araya geldikleri ve Serdar'ın eski eşine yeniden evlilik teklifinde bulunduğu iddia edildi.

Serdar Ortaç o iddiaları yanıtladı

Son zamanlarda hakkında sık sık bir ilişkiye başladığı ve evlenmek istediği yönünde habeler yapılan ve sürekli olarak da bu iddiaları yalanlayan Ortaç, eski eşiyle yeniden bir araya geleceği haberlerini de yalanladı. Ünlü şarkıcı, eski eşine evlilik teklif ettiği yönündeki haberleri kendisine has üslubuyla "Yalan baba" sözleriyle yalanladı.

Serdar Ortaç: Chloe'yi hala seviyorum

Chloe Loughnan: Serdar Ortaç kitabını kapattım

Serdar Ortaç, biten evliliği için "Pişmanım" dedi

Serdar Ortaç, Chloe Loughnan'dan neden boşandığını ilk kez açıkladı

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç, boşanma gündemine isyan etti: Daha önemli dertlerimiz var

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2019, 04:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER