Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Aşkı Hakkında İlk Kez Konuştu!

Eski futbolcu Sercan Yıldırım, Nişantaşı’nda görüntülendi. Aracıyla bir mekanın önünde bekleyen Yıldırım, gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

Survivor’un sevilen yarışmacısı ve aynı zamanda eski futbolcu Sercan Yıldırım geçtiğimiz akşam, Nişantaşı’nda bir mekanın girişinde görüntülendi. Aracıyla mekanın önünde beklerken kameralara yakalanan eski futbolcu, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı Hakkında İlk Kez Konuştu
Ünlü futbolcuya Survivor’dan yakın arkadaşı Aycan Yanaç’ın da aynı mekanda olduğu hatırlatılınca “Evet. Kardeşim de onlarla birlikte. Kardeşimi almaya geldim” diye konuştu. Aycan Yanaç’ı çok sevdiğini ve çok iyi anlaştıklarını ifade eden Yıldırım, “Onun antrenmanları var. Bugün de izni vardı. Kaçıp geldi. Bugün öyle bir görüştük, yemek yedik şimdi onlar başka bir yere geçti” dedi.

“O KONUYU ÇOKTAN KAPATTIM..”

Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı Hakkında İlk Kez Konuştu
Survivor’da Nisa Bölükbaşı’ya olan platonik aşkıyla gündemden düşmeyen Sercan Yıldırım’a Nisa Bölükbaşı’nın Barış Murat Yağcı ile yaşadığı aşk soruldu. Sevilen isim konu hakkında bir şey diyemeyeceğini vurgulayarak “Ben o konuyu çoktan kapattım. Orada yaşanan orada kaldı” sözleriyle cevap verdi.

“AYCAN BENİM KARDEŞİMDİR..”
Aycan Yanaç ile hakkında sürekli aşk iddiaları çıkan Yıldırım, ortaya atılan iddialara da son noktayı koydu. “Aycan benim kardeşimdir” diyen Yıldırım aralarında herhangi bir aşk yaşanmadığı belirtti.

Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı Hakkında İlk Kez Konuştu
Sercan Yıldırım, araca iki kişini gelmesiyle birlikte mekandan ayrılırken gazetecilerin “kardeşiniz hangisiydi?” sorusuna “Arka koltuğa binen eşiydi. Yanımda oturan kardeşim. Daha yeni evlendiler zaten” cevabını verdi. Sevilen yarışmacı daha sonra teşekkür ederek aracıyla mekandan ayrıldı.

Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı Hakkında İlk Kez Konuştu

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2020, 08:58

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE