Seray Sever Aşka Geldi! 10 Yaş Küçük Eşine Sevgisini Haykırdı…

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden Seray Sever, kendisinden on yaş küçük kocasına aşkını haykırdı. Sever'in aşk paylaşımına beğeni yağdı.

Seray Sever Aşka Geldi! 10 Yaş Küçük Eşine Sevgisini Haykırdı…

Doya Doya Moda programında jüri üyeliği yapan Seray Sever'in yaptığı paylaşımlar çok konuşulmaya devam ediyor. Sever, son olarak eşi Eray Sünbül ile romantik bir paylaşımda bulundu.

“RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN…”

Seray Sever kendisinden 10 yaş küçük eşi Eray Sünbül ile olan fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

Seray Sever Aşka Geldi! 10 Yaş Küçük Eşine Sevgisini Haykırdı…

Seray Sever duygusal bir paylaşımla evlilik yıldönümlerini kutladı. Seray Sever eşi Eray Sünbül'e olan aşkını şu sözlerle haykırdı: "Aşkım, nurum, ışığım, ruh eşim, sevgilimle sonsuzluğa ve bilinmeyene verdiğimiz sözün 7.yılı, evlilikle taçlandırmamızın 3.yılı. İyi ki sen. Rabbime sonsuz şükürler olsun. Ve ille de sen."

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2021, 08:04

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE