Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur boşandı! Boşanma nedenleri herkesi şaşkına çevirdi...

Ütopya yarışmasında tanıştıktan sonra ilişkileri başlayan Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur çifti boşandı. Acun Ilıcalı'nın vefat eden sağ kolu Alpay Kazan hakkında eşinin yaptığı paylaşımlar nedeniyle işinden olan Semih Öztürk'ün, boşandıktan sonra Survivor yorumculuğu için iş beklentisine girdiği iddia edildi.

Semih Öztürk ile Kurretülayn Matur boşandı! Boşanma nedenleri herkesi şaşkına çevirdi...

Magazin Burada'nın özel haberine göre; Ütopya yarışmasında başlayan arkadaşlıkları birlikteliğe dönüşen Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur, 2020 yılının şubat ayında nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz aylarda eşinin Acun Ilıcalı'nın vefat eden sağ kolu Alpay Kazan hakkındaki paylaşımından dolayı işinden olan Öztürk'ün evliliği bitti.

Semih Öztürk ve Kurretülayn Matur, Küçükçekmece 2. Aile Mahkemesi’nde 8 Aralıkta  boşandı. İkili bir süredir yan yana görüntü vermiyor ve fotoğraf da paylaşmıyordu. 

Eşinin yaptığı paylaşım nedeniyle TV8’deki Survivor yorumculuğundan olan Semih Öztürk, iddiaya göre Acun Medya’nın iş imkanlarından yeniden faydalanabilmek için eşi Kurretülayn Matur ile evliliğini bitirdi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2022, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER