Selin Ciğerci’den Ali Eyüpoğlu’na ‘Ahlaksız’ Cevabı

Magazin Noteri sunucusu Ali Eyüpoğlu, Selin Ciğerci’yi takip edenler için ‘ahlaksızdır’ ifadesini kullanınca ortalık karıştı. Selin Ciğerci’nin ‘Cevap vermek için geliyorum’ dediği program iptal edildi.

Selin Ciğerci’den Ali Eyüpoğlu’na ‘Ahlaksız’ Cevabı

YouTube’da yayınlanan Magazin Noteri adlı programın sunuculardan Ali Eyüpoğlu, Selin Ciğerci’yi hedef alanlar cümleler kullanınca ortalık karıştı. Selin Ciğerci’nin “Cevap vermek için yarın oraya geliyorum” dediği program iptal edildi.

AHLAKSIZDIR…”

“Selin Ciğerci’yi takip eden ahlaksızdır. Kadınlara ne veriyor?” şeklinde konuşan Ali Eyüpoğlu’nun videolarını Instagram hikayelerden paylaşan Selin Ciğerci, “Yarın hepsinin cevabını vermek için oraya geliyorum” ifadelerini kullanınca olan oldu.

“PROGRAM İPTAL EDİLDİ…”

“Bir tane küfür ettiğim videomu bulamazlar. Ben en fazla b*k derim” diyerek Ali Eyüpoğlu’ya meydan okuyan Selin Ciğerci’nin yarın katılacağı program iptal edildi.

“Programa yarın gidemiyorum, iptal ettiler” ifadelerini kullanan Selin Ciğerci, “Bilerek konuk olacaktım, bunlara cevabını vermek için. Ama ben böyle bir hikaye paylaşınca iptal ettiler” dedi.

Magazin Noteri’ne konuk olamayacağını takipçileriyle paylaşan Selin Ciğerci, “Lütfen herkes kendi işini yapsın” diye Ali Eyüpoğlu’ya seslenmeyi de ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 15:11

Ferhat Er

Magazin dünyasına dair son gelişmeleri ve merak edilenleri en doğru, en özel biçimde aktarmaya çalışıyoruz. Haberlerimizle ilgili yorumda bulunabilir ya da sorularınız için benimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER