Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu?

2019'da görkemli bir törenle evlenen Fenomen Selin Ciğerci ile Futbolcu Gökhan Çıra, boşanıyor mu? İhanet iddiası gerçek mi, Aralarına üçüncü kişiler mi girdi?

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra boşanıyor mu?

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, 2019 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girmiş ve bu yüzden de birçok eleştiri almışlardı. Fakat çift, her fırsatta bu eleştirilere kulak asmadıklarını ve çok mutlu olduklarını söylüyordu.

selin ciğerci

2019'da dünyaevine giren sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra ile ilgili beklenmedik bir iddia ortaya atıldı. Çiftin ayrılık kararı aldığı ve cuma günü Beykoz Adliyesi'nde boşanacağı ileri sürüldü. Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan çift, suskunluklarını koruyor.

"İHANET" İDDİASI

Geçtiğimiz sene de Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra'nın ihanet gerekçesiyle boşanacağı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Ciğerci'nin, sunucu Melisa Emirbayer ile eşinin ilişkisini öğrenince; genç kadının evine bıçakla gidip, yüzüne kezzap atmakla tehdit edip, şiddet uyguladığını öne sürülmüştü.

Gökhan Çıra  Melisa Emirbayer

"İFTİRA"

Selin Ciğerci, "Kimseyle uğraşmadım ben. İftira atıyorlar. Biri çıkıyor 'Anne olamayacaksın' diyor, biri 'Cinsiyet değiştirdin' diyor. Biri de 'Aldatılması normal' deyip, yerden yere vuruyor. Ben ne yapmışım ya! Herkes kendi ahlakına, geçmişine baksın!" demişti.

gökhan çıra

"ÇILDIRACAĞIM"

Ciğerci, ayrca konuyla ilgili şunları söylemişti: Herkes bir kendi kapısının önünü süpürsün. Varsa bir hatam bile ben Allah'tan af diledim. İnsanlar bana 'Yazıklar olsun' diye mesajlar atıyor. Allah herkesin gönlüne göre versin. Lütfen bana iftira atmayın. Vallahi şoktayım, psikolojim bozuldu. Çıldıracağım valla. Gökhan yukarıda uyuyor. Bana gelen mesajları görseniz, inanamazsınız. Daha güçlü geleceğim. Akan gözyaşımın hesabını soracağım. Kaba kuvvetle değil, hukukla. Ah ediyorum, ömrüm boyuncu bu kurgunun, planın başında kim varsa. Allah yukarıda...

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2021, 14:49

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE