Selin Ciğerci'nin Hilesi Ortaya Çıktı! Servetini Kazandığı İşe Yalan mı Kattı?

Kendisini kozmetik kraliçesi ilan edip milyon dolarlık arabalar, lüks villalar ve özel uçaklarla yaşayan Selin Ciğerci'nin reklamını yaptığı ürünle alakalı hilesi ortaya çıktı!

Selin Ciğerci'nin Hilesi Ortaya Çıktı! Servetini Kazandığı İşe Yalan mı Kattı?

Instagram hesabından maskara reklamı yapan Selin Ciğerci'nin, videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "aynı takma kirpik gibi oldu" diyerek reklamını yaptığı maskaraya övgüler dizmesi dikkat çekti.

selin ciğerci

Ciğerci'nin bu sözleri eleştiri oklarının hedefi oldu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci; girdiği polemiklerle, aldatma iddialarıyla sık sık magazin gündemine düşerken son yaptığıyla da tepki topladı.

SELİN CİĞERCİ'NİN TAKMA KİRPİK TAKARAK TAKİPÇİLERİNİ KANDIRDIĞI İDDİA EDİLDİ

Selin Ciğerci, maskara reklamı yaptığı videosunda takipçilerini kandırdığı iddiası olay oldu.

selin ciğerci reklam çekim

Ciğerci, kirpiğine rimel sürüp ardından videoyu kesip takma kirpik taktıktan sonra "Aynı takma kirpik gibi oldu" sosyal medya en çok konuşulan magazin haberleri arasına girdi.

selin ciğerci kirpik reklam

Ciğerci'ye tepki gösteren takipçileri bu durum karşısında şaşkınlıklarını koruyamadı. Söz konusu video sosyal medyada çok sayıda izlendi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2021, 21:26

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE