Selin Ciğerci'nin Annelik Heyecanı: 'Öyle Güzel Büyüteceğim Ki...'

Geçtiğimiz aylarda dünya evine giren Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci çifti çocuk sahibi olacak. Her fırsatta anne oolmak istediğini belirten Ciğerci, sosyal medya hesabından annelik ile ilgili duygularını paylaştı.

Selin Ciğerci'nin Annelik Heyecanı: 'Öyle Güzel Büyüteceğim Ki...'

Tuzlaspor'un futbolcusu Gökhan Çıra, Galatasaray maçı sonrasında çıkan olayların ardından merak edilen isim olmuştu. Ünlü sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile yakın zaman önce dünya evine giren Çıra ve Ciğerci ikiz evlat sahibi olmaya hazırlanıyordu.

Her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Selin Ciğerci bebek sahibi olmak için işlemlere başladıklarını daha önce duyurmuştu. Ciğerci yeni yaptığı paylaşımda ise kendisine gelen bir mesajı paylaştı. Ciğerci burada duygularını takipçileriyle şu sözlerle paylaştı

selin ciğerci

"Allah'ın o günleri göstersin öyle güzel büyüteceğim ki kısmetse hepiniz hanımlar hiç şaşırmadık diyeceksiniz. Aile nedir, saygı nedir, para kazanmak, pes etmemek hepsini inşallah aslanlar gibi babasıyla öğreteceğiz. Nasıl kötü kalpli insanlara karşı dik durulur nasıl ders verilir anlatacağız ona..."

Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 17:44

Tutku Bingöl

Ekip arkadaşlarım ile birlikte magazin alanındaki deneyimlerimizle sizlere eksiksiz, hızlı ve doğru haberler veriyoruz. Gündemdeki sıcak olayları Magazinburada.net'de bulabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için bize sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi okumalar...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE