Selin Ciğerci Melisa Emirbayer’i Buldu! Dikkat Çeken Açıklamalar Geldi…

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra ile anılan Survivor eski yarışmacısı Melisa Emirbayer, hakkında çıkan iddiaları sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yalanladı. Öte yandan Ciğerci, Emirbayer’in yanına giderek birlikte de açıklamalarda bulundu.

Selin Ciğerci Melisa Emirbayer’i Buldu! Dikkat Çeken Açıklamalar Geldi…

Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra ile anılan Survivor eski yarışmacısı Melisa Emirbayer, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

“İyiyim, sağlığım yerinde hiç bir problem yok. Ben Seren Hanım tarafından büyük oyuna getirildim” ifadelerini kullanan Emirbayer, sözlerine şöyle devam etti: “Bana aslı olmayan şeyler söylendi. Sadece rating alabilmek için benim iyi niyetimi kullandılar. Selin Abla'yla aramızda bir problem yok. Kahvemizi içtik konuştuk sorun yok. Ama ben bu durum hakkında suç duyurusunda bulunarak yarın dava açacağım.”

Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile ilişkisi olduğu iddia edilen eski Survivor yarışmacısı Melisa Emirbayer’le buluşarak ortak bir açıklama da yaptı. Melisa Emirbayer açıklamasında yine kandırıldığını söyledi: “Selin ablanın söylemediği şeyleri söylemiş gibi anlattılar bana.”

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE