Selin Ciğerci Kylie Jenner ile Pişti Olunca Ti’ye Aldı!

Sosyal medya fenomenliğinden sonra kendisine ait kozmetik marka çıkartarak ticaret hayatına atıldı. Yeni ofisinden fotoğrafını paylaşan Ciğerci, ünlü milyarder Kylie Jenner ile pişti olmasını tiye aldı. Yaptığı paylaşımda Kyline Jenner’a seslenen Ciğerci’nin ifadeleri takipçilerini güldürdü.

Selin Ciğerci Kylie Jenner ile Pişti Olunca Ti’ye Aldı!

Kim Kardashian’ın üvey kız kardeşi Kylie Jenner, yaşının küçük olmasına rağmen dünya çapında bir popülerliğe kavuştu. Lüks ve şatafatlı yaşantısıyla sıkça adından söz ettiren Jenner, 14 yıldır ailesiyle birlikte yaptığı şov programının bitmesiyle kozmetik şirketinin yarısını satın alarak, en zenginler arasına girme başarısı gösterdi. Kylie Jenner’ı yakından takip eden Selin Ciğerci de, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Jenner ile pişti olduğunu duyurdu. Ünlü fenomen yaşanan bu durumu ti’ye alırken, gönderisine Jenner’ı da etiketlemeyi unutmadı.

Sosyal medya fenomenliğinden sonra ticaret hayatına atılan ve kendi kozmetik markasını yaratan Selin Ciğerci, yeni ofisinin bahçesinden ilk fotoğrafını paylaştı. Beyaz elbise, gri çanta ve altın rengi küpeleriyle dikkat çeken Ciğerci’nin kullandığı çanta ve küpeleri Kylie Jenner’ın da kullandığı ortaya çıktı. Selin Ciğerci paylaşımına “Bugün aynı çanta ve küpeyi kullanmışız. Tesadüfün bu kadarı kız çok alemsin insan bir haber verir” notunu düştü. Ünlü fenomenin bu paylaşımı kısa süre içinde binlerce yorum ve beğeni aldı.

Selin Ciğerci'nin paylaşımı,

Kylie Jenner'ın paylaşımı;

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE