Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın düğününe ünlülerden yoğun ilgi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra, İstanbul'da görkemli bir törenle dünyaevine girdi. Demet Akalın'ın nikah şahidi olduğu düğüne; spor, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Ciğerci'nin göz kamaştıran gelinliğinin fiyatı dudak uçuklattı.

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın düğününe ünlülerden yoğun ilgi

Yaklaşık iki senedir aşk yaşayan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile futbolcu Gökhan Çıra, bu akşam İstanbul Beşiktaş'taki Swissotel The Bosphorus'ta düzenlenen düğün töreniyle dünyalarını birleştirdi. Ciğerci'nin 100 bin TL değerinde gelinliği göz kamaştırdı.

Davul zurnayla baba evinden çıktı

Damat Gökhan Çıra, düğüne saatler kala örf ve adetlere uygun olarak Selin Ciğerci'yi baba evinden almaya davul zurna ile gitti. Sade ve düz bir gelinlik giydiği görülen Ciğerci'ye babası evden çıkmadan önce altın kemer taktı. Ciğerci ile müstakbel eşi Gökhan Çıra gelin alma töreninde evlerinin kapısının önünde karşılıklı oynadı.

Demet Akalın nikah şahidi oldu

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra çiftinin nikah şatiliğini, ünlü şarkıcı Demet Akalın yaptı. Akalın, geçtiğimiz hafta gerçekleşen kına gecesinde de yakın arkadaşını yalnız bırakmamıştı. Geceden kareleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Akalın, gece sonunda Selin Ciğerci'nin 250 bin TL karşılığında sponsor ile anlaştığını öğrenince şaşkınlığını gizleyememişti.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 03:44
YORUM EKLE