Selin Ciğerci Evlilik Yıldönümünü Böyle Kutladı! 'Zeytin Gözlüm'

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Eşi Gökhan Çıra’yla tanışmalarının üzerinden 7 yıl geçtiğini belirten Ciğerci, Çıra’ya romantik bir mesajla seslendi.

Selin Ciğerci Evlilik Yıldönümünü Böyle Kutladı! 'Zeytin Gözlüm'

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken, sosyal medya fenomeni ve kozmetik markası sahibi Selin Ciğerci, 6 yıllık beraberliğinin sonunda Galatasaray’ın eski futbolcusu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi.

SELİN

28 ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturan ikili, evliliklerinin ilk yılını kutladı. Birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren çift, yeni bir romantizme imza attı. Evliliklerinin ilk yılını kutlayan Selin Ciğerci’nin, duygusal mesajı takipçilerinden tam not aldı.

“HAYATLA BARIŞMA SEBEBİMİZ”

Güne mutlu bir şekilde başladığını ifade eden Ciğerci, evlilik yıl dönümü kutlaması için yaptığı paylaşımda hem sevenlerine hem de eşi Gökhan Çıraya seslendi. Sağlıkla nefes almanın her şeyden önemli olduğunu söyleyen Ciğerci mesajına, “Hayatın yorgunlukları, ruhun durgunlukları... Hepsi bizim var olma, hayatla barışma sebebimiz, sorunlar, sorumluluklar, kaygılar, kafa karışıklıkları... Hepsi hayatın anlarında bize eşlik ediyor. En önemlisi sağlık biliyorsun değil mi? Sağlıkla nefes almak en önemlisi” notuyla başladı.

SELİN

“TAM BİR SENE OLDU”

Eşi Gökhan Çıra’yla tanışmalarının üzerinden 7 yıl geçtiğini belirten Ciğerci, “Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz hanımlar ama şubat’ta 7. senemiz olacak. Hayatımın her döneminde bana eşlik eden kocişkom, zeytin gözlüm tek insan oldu. Hayatımda tek başına kocaman bir aile oldu. Yeri geldi kardeş, yeri geldi koruyucu melek gibi hayat arkadaşım oldu maddi manevi. Benim gelinlik hayallerime ortak oldu. Bugün benim için çok özel. İmza attığımız gün, geçen sene bugün... Evlilik yıl dönümümüz tam 1 sene oldu şaka gibi değil mi? Hanımlar zaman ne kadar çabuk geçiyor? Her neyse bugün çok şeye şükür ettim Allah’ıma. Ne olursa olsun ilk sağlıkla nefes aldığım için şükür ettim. Sonra içimi yine döktüm ama hayatımın hiçbir döneminde isyan etmedim” ifadelerini kullandı.

SELİN

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE