Selin Ciğerci, Deniz Akkaya’nın Fuhuş Paylaşımına Yanıt Verdi!

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya arasındaki gerginlik artmaya devam ediyor. Dün akşam Canlı Masa programında tartışan ikilinin kavgası, sosyal medyada da devam ediyor. Deniz Akkaya’nın son paylaşımına sessiz kalmayan Selin Ciğerci bakın ne dedi…

Selin Ciğerci, Deniz Akkaya’nın Fuhuş Paylaşımına Yanıt Verdi!

Dün akşam Uçankuş TV ekranlarında canlı yayında tartışan Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci arasındaki kavga büyümeye devam ediyor. Canlı Masa programında tartışan ikilinin kavgası sosyal medyaya da taşındı.
Deniz Akkaya, programdan sonra Instagram hesabından 3 farklı hikaye paylaşarak Selin Ciğerci’yi mahkemeye vereceğini belirterek “Bu zat, parasız kaldığı dönemde fuhuş yaptığını kendi ağzıyla itiraf etti” ifadelerini kullanmıştı.
Deniz Akkaya’nın zehir zemberek sözlerinden sonra Selin Ciğerci cephesinden de karşılık geldi.
Selin Ciğerci, Deniz Akkaya’nın sözlerine doğrudan cevap vermese de yaptığı paylaşımla dolaylı yoldan Deniz Akkaya'yı hedef aldı.
Selin Ciğerci’nin yaptığı son paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
"Hanımlar merhaba nasılsınız biz çalışkan kadınlarınız biliyorsunuz herkes işine gücüne bakıyor dimi? Kimseden fayda yok bir daha hatırlatmak istedim aynaya bakalım kendimizle konuşalım ALLAH'ımın bize emanet ettiği bedene nasıl iyi bakarız nasıl geldiğimiz konumları iyi taşırız onu düşünelim. Düşmanlarınız ders çalışır biz bitelim diye iftira bile atarlar modumuzu düşürürler unutmayın ama umursamıyoruz biz aynaya bakıyoruz ailemize, işimize, yeni dostlara gerek yok macera aramıyoruz. Sağlık iş aile 3-5 arkadaş varsa kocanız evlatlarınız; bitti her şeyimiz onlar hayalleriniz hep büyük olsun arkanızdan başarı hikayesi diye bahsetsinler..."

Selin Ciğerci'nin bu paylaşımı, Deniz Akkaya'ya gönderme olarak yorumlanırken, ünlü fenomenin kullandığı ifadeler hayranları tarafından takdirle karşılandı.

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE