Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra'dan takipçisine olay yanıt!

Selin Ciğerci'den tek celsede boşanan Gökhan Çıra 3.5 milyon TL'lik arabasıyla poz verince bir takipçisinin hedefi haline geldi. Çıra o yoruma ne dedi?

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra'dan takipçisine olay  yanıt!

Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci, 2019 yılında görkemli bir düğünle evlenmişti. Ancak mutlulukları kısa sürdü. Beykoz Adliyesi’nde görülen ve yaklaşık 15 dakika süren dava ile anlaşmalı olarak iki yıllık evliliklerini sonlandırmıştı. 

SELİN CİĞERCİ GÖKHAN ÇIRA

Boşanmanın ardından sosyal medya hesaplarından ortak açıklama yapan ikili, "Birbirimizi çok sevdik, çok da çabaladık ama ne yazık ki bu ilişkiyi devam ettirmeyi başaramadık. "Zaman ne gösteririz bilemeyiz ancak kısaca şunu söyleyebiliriz ki aynen başladığımız gibi birbirimize sevgimizi ve saygımızı koruyarak ayrıldık. Özelimize, hayatımıza, değerlerimize saygı gösteren herkese teşekkür ederiz" ifadelerini kullanmıştı. 

SELİN CİĞERCİ AÇIKLAMA

SELİN CİĞERCİ VE GÖKHAN ÇIRA MAL PAYLAŞIMI

Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, Bodrum’daki iki evini bölüşecek ve kozmetik şirketindeki ortaklıklarını devam ettirecek. Çıra’nın 120 milyon TL alacağı iddiasının ise doğru olmadığı öğrenilmişti. Şirket üzerine kayıtlı milyonluk lüks araçların, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın ortak malı olarak kalmasına karar verdikleri öne sürülmüştü.

GÖKHAN ÇIRA'DAN BOMBA CEVAP

Selin Ciğerci’den anlaşmalı olarak boşanan Gökhan Çıra, 3.5 milyon TL’lik spor arabasıyla fotoğrafını paylaştı. Paylaşıma binlerce yorum yağarken Çıra bir yoruma dayanamadı. Bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın arabayla hava mı atıyorsun” yorumuna “Gördüğün o, bildiğin değil" karşılığını verdi. 

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE