Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra Armağan Çağlayan'a anlattı! "Ben onun için..."

Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programının konuğu Gökhan Çıra'ydı. Selin Ciğerci ile kıskançlık sebebiyle boşanan Çıra, barışabileceklerine dair sinyal verdi.

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra Armağan Çağlayan'a anlattı! "Ben onun için..."

Selin Ciğerci'den boşanan Gökhan Çıra, Armağan Çağlayan'ın Gör Beni programına konuk oldu. Gökhan Çıra futbolu bırakma sebebinin Ciğerci olduğunu söyledi. Çıra "Ya eşin ya biz dediler bıraktım" dedi.

BEN ONUN İÇİN...

Çıra konuşmasında "Onun için okulu bıraktım, işimi bıraktım" diyerek Ciğerci'yi çok sevdiğini söyledi ve ekledi: Pişman değilim.

BENİ YARGILADILAR!

Gökhan Çıra açıklamasında "Beni eşimle yargıladılar. Benim annem onun annesi... Herkes. El ele ikimizdik. Güç aşta kalpte. Paraya saygı duymam" dedi. Armağan Çağlayan ise "Ben size çok cesur buluyorum. Nasıl ayakta durduğunuzu merak ediyorum?" yanıtını verdi.

İŞTE BOŞANMANIN SEBEBİ!

Gökhan Çıra eşinden severek boşandığını da söyleyerek Çağlayan'ın "Neden boşandınız?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Severek boşandık. Biz sürekli iş, ev her yerde beraberiz. Aşırı kıskançlık girdi işin içine. Dostça ayrıldık. Ben başlarda o sonlarda çok kıskançtı. Düşman değiliz. İşte konuşuyoruz. Yeni olduğu için çok zor değil ama ileride zor olabilir. Boşanınca annem beni eve almadı. Kısmet. Belki tekrar evleniriz. Her şeyin hayırlısı."

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, 09:09

Cem Boratay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE