Selin Ciğerci 70 Bin TL'lik Çantasıyla Seslendi: 'İnsan Muamelesi Yapıyoruz'

Yaptığı lüks harcamalar ile gündeme gelen Selin Cİğerci,70 bin TL değerindeki çantası ile bir çalışanına seslendi. Ciğerci, “Bu çantalara insan muamelesi yapıyoruz. Çünkü bazı insanlar sadece bu çantaları takanları insan sanıyorlar. Ben de onlara kapak olsun diye, onlar mutsuz olsun diye alıyorum bunları” ifadelerini kullandı.

Selin Ciğerci 70 Bin TL'lik Çantasıyla Seslendi: 'İnsan Muamelesi Yapıyoruz'

Futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, yaz tatilini Bodrum’daki lüks villasında geçiriyor. Sosyal medya fenomenliği ve şarkıcılıktan sonra iş dünyasına adım atan Selin Ciğerci, kendi kozmetik markasını çıkarmıştı. Lüks yaşamıyla dikkat çeken Ciğerci’nin Instagram’dan paylaştığı video da sosyal medyada çok konuşuldu.

“BU ÇANTALARA İNSAN MUAMELESİ YAPIYORUZ”

Selin Ciğerci, 70 bin TL değerindeki yabancı marka çantasıyla video çekerek evdeki çalışanına seslendi. Ciğerci “Bu çantalara insan muamelesi yapıyoruz. Çünkü bazı insanlar sadece bu çantaları takanları insan sanıyorlar. Ben de onlara kapak olsun diye, onlar mutsuz olsun diye alıyorum bunları” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 10:25

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE