Selda Bağcan'dan Deniz Seki'ye Destek! 'Önyargıları Bıraksak'

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, İbrahim Tatlıses'in programına konuk oldu. Programda Ahmet Kaya’nın bir şarkısını seslendiren Seki, eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Sosyal medyada Seki’nin sesine dair sert yorumlar yapıldı. Ünlü sanatçıya destek ise, usta isim Selda Bağcan'dan geldi.

Selda Bağcan'dan Deniz Seki'ye Destek! 'Önyargıları Bıraksak'

9 yıl sonra Star TV’de ekran macerasına yeniden başlayan İbo Show’un ilk konuklarından biri, Deniz Seki oldu. Sevilen şarkılarını seslendiren Deniz Seki’nin, Ahmet Kaya performansı ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Yapılan eleştirilere Seki, sosyal medya hesabından sert cevap verdi.

DENİZ

Sesine ilişkin kötü yorumlar yapanlara Seki, “Yine söylemediğiniz ne kilom kalmış ne sesim. Hadi ben alıştım ama öncelikle bana bu emekleri sağlayan ekibe çok büyük haksızlık Ayrıca, bugün ölüp bayıldığınız hiçbir şarkıcı canlı canlı çıkıp 3 saat sahne yapamazken ben aslanlar gibi sahnemi gerçekleştiriyorum. Bunu en iyi sahneme gelenler bilir. Hepinizi çok seviyorum ve sevgiyle kucaklıyorum” cevabını verdi.

Deniz Seki’ye destek ise Selda Bağcan’dan geldi.

“ÖNYARGILARI BIRAKSAK ARTIK”

Halk müziğinin sevilen ismi Selda Bağcan Deniz Seki’nin sesini eleştirenlere cevap verdi. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Bağcan gönderisine, “Deniz Seki iyi bir şarkıcıdır, iyi de bir bestecidir. Söylediği şarkıyı da değişik ve güzel yorumladı. Şu ön yargıları da bıraksak artık...” notunu ekledi.

Tuğçe Güneş

Ünlülerin hayatından dedikodular ve son dakika magazin haberlerini siz değerli okuyucular için ekip arkadaşlarım ve ben birlikte kaleme alıyoruz. En güncel haberler için magazinburada.net'i okumaya devam edin.

YORUM EKLE