Selçuk Yöntem oyunculuk dersi verecek

Bir zamanlar Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan karakterine hayat veren ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, merkezi Londra'da bulunan bir akademide ders verecek

Selçuk Yöntem oyunculuk dersi verecek

Usta oyuncu Selçuk Yöntem, Merkezi Londra’da bulunun VenusArt Academy Tiyatro Bölümünde online ders verecek. Temel oyunculuk atölyesine online olarak herkes katılabilecek. VenusArt Academy’nin kurucusu ve genel Koordinatörü Sonay Memoğlu, “İngiltere merkezli bir sanat akademisiyiz ancak bu tür atölye çalışmaları ve ders programlarıyla tüm dünyadan öğrencilerle buluşabiliyoruz. Selçuk Yöntem gibi çok değerli isimlerle bu atölye çalışmalarımız devam edecek. Ayrıca bünyemizde bulunan değerli eğitmenlerle daha uzun soluklu eğitimler de veriyoruz” diye konuştu.

Memoğlu, 21 Haziran’da Selçuk Yöntem’in Temel Oyunculuk Atölyesi’ne katılmak isteyenlerin www.venusartacademy.com adresinden iletişime geçebileceklerini belirtti. Memoğlu ayrıca bünyelerinde tiyatro, sinema, seramik, heykel, dans, resim, grafik, işaret dili, diksiyon ve yabancı dil eğitimleri gibi eğitimleri online olarak da verdiklerini sözlerine ekledi.

Kaynak: Londragündem

Seçil Balık


İletişim Hesapları
YORUM EKLE