Seksenler ekibinden Rasim Öztekin'e duygusal doğum günü paylaşımı!

Seksenler dizisinin ekibi geçtiğimiz aylarda vefat eden usta oyuncu Rasim Öztekin'i 14 Ocak'taki doğum gününde unutmadı. Öztekin'e özel bir video hazırlayan Seksenler ekibi, usta oyuncunun Seksenler grubuna attığı son mesajlara da yer vererek izleyenleri bir hayli duygulandırdı. İşte detaylar...

Seksenler ekibinden Rasim Öztekin'e duygusal doğum günü paylaşımı!

8 Mart 2021'de kalp krizi geçirmesi sonucunda yaşamını yitiren Seksenler dizisinin Fehmi'si Rasim Öztekin, 14 Ocak'ta dünyaya geldi. 

Seksenler ekibinden Rasim Öztekin'e duygusal doğum günü paylaşımı!

Seksenler ekibi usta oyununun doğum gününe özel hazırladıkları videoyla yürek burktu. 

Usta sanatçının eşi Esra Kazancıbaşı Öztekin'in, eşinin 'Seksenler' grubuna yazdığı son mesajlarının da bulunduğu videoyu sosyal medya hesabından "Dile kolay... Tam 10 yıl... Belki de en verimli yıllarında veda ettiğinin hayatının altıda biri... İkinci evin gibi gördüğün Seksenler seti... İkinci ailem diye nitelendirdiğin Seksenler kadrosu... Onlar da seni, Rasim ağabeylerini, Fehmi'yi çok özlediler. Bugün sensiz geçecek ilk doğum günün. Set aralarında birlikte gülüp, şakalaştığın, birlikte olmaktan keyif aldığın arkadaşların, dostların doğum gününde sana sesleniyorlar. Gökyüzünde bir yerlerden duyarsın diye... İyi ki doğdun Rasim Öztekin." notuyla paylaştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER