Şeftali paylaşımı olay olan İrem Derici yine bunalıma mı girdi?

Pandemi döneminde evden dışarı çıkmayıp vaktini sosyal medya paylaşımları yaparak geçiren İrem Derici, yazı Antalya'da karşıladı. "Şeftalilerimi çıkardım" diyerek oldukça seksi poz veren İrem Derici, yalnız kalmaktan bunaldı.

Şeftali paylaşımı olay olan İrem Derici yine bunalıma mı girdi?

Ünlü şarkıcı İrem Derici 17 günlük tam kapanmanın bitmesinin ardından soluğu önce Antalya'da daha sonra Bodrum'da aldı.

Derici, yalnızlıktan isyan etti. Sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle dertleşen Derici, "Kanlı Ay'da ne dilek varsa tutacağım. Şu kadının yıllardır yalnız olması çok üzücü... Beton gibi kadın yalnız ölecek" açıklamasında konuştu. 

İREM DERİCİ

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 17 günlük tam kapanma sonrası soluğu Antalya'da alan İrem Derici, tatiline Bodrum'da arkadaşlarının yanında devam ediyor. Tatilinden kesitleri sık sık Instagram hesabından yayınlayan Derici'nin yalnızlık canına tak etti. Uzun süredir hayatında biri olmadığı bilinen 34 yaşındaki şarkıcı, isyanını dile getirdi. 

"BETON GİBİ KADIN YALNIZ ÖLECEK" 

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla takipçileriyle dertleşen İrem Derici, "Bu kız neden yalnız ya? Beton gibi kadın yalnız ölecek" diyerek, sitem etti. 

"ŞU KADININ YILLARDIR YALNIZ OLMASI ÇOK ÜZÜCÜ" 

Derici, daha sonra sözlerini şu şekilde sürdürdü: Kanlı Ay'da ne dilek varsa tutacağım. Şu kadının yıllardır yalnız olması çok üzücü... İsyan ediyorum artık ya; sevilmek istiyorum kardeşim! 

İREM DERİCİ

"ŞEFTALİLERİMİ ÇIKARDIM KAHRETSİN"

İrem Derici, Instagram hesabından İngilizce olarak, "I got my peaches out in Kalkan, oh yeah shit" mesajı paylaşarak olay olmuştu.

Türkçesi "Şeftalilerimi Kalkan'da çıkardım kahretsin" mansına gelen Derici'nin paylaşımı kısa sürede başta Demet Akalın, olmak üzere pek çok kişiden yorum aldı.

irem derici kalkan

DEMET AKALIN: YAKIYORSUN BACIM

İrem Derici'nin siyah bikini paylaşımı yarım saatte 50 bine yakın beğeni aldı. Demet Akalın, Derici'nin paylaşımına "Abla yakıyosun" diye yazarak şaşkınlığını dile getirdi.

Derici'ye Seda Sayan, Serhat Tekin, gibi isimler de yorum yazdı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 19:22

Mehmet Aksel

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra Türkiye'nin önde gelen ulusal televizyon ve gazetelerinde muhabirlik ve editörlük yaptım. Hayatın her noktasına temas eden renkli güncel ve özel magazin haberlerini siz okuyucularımız için kaleme alıyorum. Benimle iletişim kurmak için sosyal medya hesaplarımdan faydalanabilirsiniz.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE