Sedef Avcı’nın Acı Günü! Paylaştığı Fotoğrafla Duyurdu

Pandemi sürecinin ardından tatile çıkan ve keyifli paylaşımlara imza atan Sedef Avcı, bu defa vefat haberi paylaştı. Avcı’nın paylaşımının ardından pek çok meslektaşı başsağlığı dileklerinde bulundu.

Sedef Avcı’nın Acı Günü! Paylaştığı Fotoğrafla Duyurdu

Pandemi sürecini eşi Kıvanç Kasabalı ve oğlu Can ile birlikte evinde geçiren Sedef Avcı, normalleşme süreciyle birlikte soluğu tatil beldesinde aldı. Keyifli paylaşımlara imza atan Avcı son olarak dedesinin vefat haberini verdi.

‘YOLUN IŞIK OLSUN…’

Evinde bulunduğu süre zarfında hem faydası olacak spor hareketlerini hem de çocuklu aileler için fayda sağlayacak aktiviteleri takipçilerinin beğenisine sunan Sedef Avcı, bu süre zarfında keyifli paylaşımlara imza atmıştı. Normalleşme süreciyle birlikte ailesini yanına alarak tatile çıkan ve paylaşımlarına buradan devam eden Avcı, bu defa kendisini çok üzen bir vefat haberini paylaştı.

Dedesinin oğlu Can’la top oynarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Avcı, altına da “Yolun ışık olsun canım dedem. Seni çok seviyorum” notunu düştü.

Sedef Avcı’nın paylaştığı bu vefat haberi sonrasında pek çok meslektaşı başsağlığı dileklerinde bulundu.

Sedef Avcı’nın Acı Günü! Paylaştığı Fotoğrafla Duyurdu

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2020, 09:02

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE