Seda Sayan Net Konuştu: ‘Evlenmeden Asla Olmaz’

Seda Sayan, özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu. Karantina günlerini Bodrum’da geçiren sanatçı, oğlu Oğulcan ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ilişkisi hakkında da konuştu.

Seda Sayan Net Konuştu: ‘Evlenmeden Asla Olmaz’

Karantina günlerini Bodrum'da geçiren Seda Sayan, Posta’dan Suna Akyıldız’a samimi açıklamalarda bulundu. Hayatına dair merak edilenleri anlatan sanatçı, oğlu Oğulcan ve sevgilisi Ezgi Eyüboğlu ilişkisi hakkında da konuştu.

“ARAYA KORONA GİRDİ…”

Ezgi Eyüboğlu ile tanışamadığını dile getiren Seda Sayan, “Araya korona girdi. Onlar İstanbul’da kaldı, ben ise buraya gelmek zorunda kaldım. Ama yakışıyorlar birbirlerine, çok tatlı kız” ifadelerini kullandı.

“Oğulcan şu anda telefon açıp dese ki, ‘Anne, babaanne oluyorsun’ Ne tepki verirsiniz?” sorusuna karşılık ise Sayan, “Benim canım oğlum öyle bir şey yapsa çok sevinirim, hem de çok. Öyle mutlu olurum ki. Eminim bir gün böyle bir şey söyleyecek. Ama evlenmeden olmaz. Asla yani” dedi.

KİMSENİN YAŞINA TAKILMIYORUM…”

İlişkilerde erkekle kadın arasındaki yaş farkı ile ilgili soruya da cevap veren Seda Sayan, “Ben kimsenin yaşına takılmıyorum. Büyük resme bakarım. Bazı genç erkekler, sizin üzerinizde otorite kuracak kadar etkilidir. Ben çok hayat doluyum. Yanımdaki erkeğin dingin olması, ağırbaşlı olmasını isterim. Tanıştığım adama yaşını sormam ki, burcunu sorarım. Ardından kimlik numarasını isterim. Evli mi, bekar mı öğrenirim. Evliyse ‘Defol git’ derim” diye ekledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2020, 10:46

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER