Seda Sayan'dan Ezgi Mola'ya Bomba Yorum: 'Bacım Ortalık Karışık'

Bir süredir evlenmeleri beklenen Ezgi Mola ve sevgilisi Mustafa Aksakallı, yeniden evlilik konusuyla gündeme geldi. Mola, sosyal medya hesabından sevgilisi Aksakallı ile bir fotoğrafını paylaştı. Seda Sayan'ın o paylaşıma yaptığı yorum olay oldu.

Seda Sayan'dan Ezgi  Mola'ya Bomba Yorum: 'Bacım  Ortalık Karışık'

Yaz tatiline Bodrum'da devam eden Ezgi Mola, sevgilisi Mustafa Aksakallı ile plajda çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ünlü oyuncu, Seda Sayan'dan gelen yoruma kayıtsız kalmadı.

FOTOĞRAFA SEDA SAYAN'DAN BOMBA YORUM

Ezgi Mola, yaz başından bu yana sevgilisi Mustafa Aksakallı ile Alaçatı'da tatil yapıyor. Sık sık tatilinden kesitleri Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan 37 yaşındaki oyuncu, bu kez sevgilisiyle plajdan bir fotoğraf yayınladı.

"BACIM ORTALIK KARIŞIK"

Sanatçı Seda Sayan, Ezgi Mola'nın paylaşımına, "Evlilik ne oldu? Hadi artık" yorumunu yaptı. Güzel oyuncu ise gülücük ve kalp emojileriyle birlikte "Bacım ortalık karışık, sorma" cevabını verdi.

Seçil Balık

Görsel ve yazılı medya üzerindeki deneyimlerimle siz değerli magazinburada.net okuyucularına kaliteli içerikler üretmek için buradayım. Ekip arkadaşlarımızla beraber en doğru ve en hızlı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Bizi takipte kalın sevgiler...


İletişim Hesapları
YORUM EKLE