Seda Sayan canlı yayında bombayı patlattı!

Geçtiğimiz günlerde 7. evliliğini yapacağı konuşulan ve açıklamalarıyla kafa karıştıran Seda Sayan, sunduğu sabah kuşağı programında çok konuşulacak itirafa imza attı. İşte detaylar...

Seda Sayan canlı yayında bombayı patlattı!

Aşk haberlerini sürekli yalanlayan ünlü şarkıcı Seda Sayan, "aşk yok, iş var" açıklamalarıyla sosyal medyaya damga vuruyordu. 

Seda Sayan canlı yayında bombayı patlattı!

Ancak uzun zamandır birlikte sahne aldığı kendisinden 25 yaş küçük şarkıcı Çağlar Ökten ile yakınlaştığı bir süredir konuşulan Seda Sayan, 14 Şubat'ta Ökten'den evlilik teklifi almasıyla gündem olmuştu. 

Daha önce 6 kez evlenen Sayan, geçtiğimiz günlerde bir röportaj sırasında Ökten'le ilgili çıkan evlilik teklifi haberlerine "Evlilik teklifi aldığım doğru. Çağlar daha önce 1 evlilik yapmış ve 11 yaşında bir oğlu var. Çağlar ile iyi anlaştığımız doğru. Hayırlısını diliyorum" şeklinde cevap vermişti. 

Oğlu Oğulcan Engin'den 2 yaş büyük olan sevgilisi Çağlar Ökten'in evlilik teklifi hakkında sorulan sorulara, Sabahın Sultanı Seda Sayan programında “İnşallah, sonsuza kadar, evet!” yanıtını veren Seda Sayan, magazin gündemine bomba gibi düştü. 

Gülşah Acun

YORUM EKLE