Şebnem Schaefer podyumda kadına şiddete karşı yürüdü!

Şebnem Schaefer şiddete hayır mesajı vermek için yırtık gelinlikle podyuma çıktı.

Şebnem Schaefer podyumda kadına şiddete karşı yürüdü!

Yaklaşık 2 saat süren ve ‘kadına şiddet’ temasının işlendiği defilenin sonunda yüzü ve vücudu mor, gelinliği yırtık vaziyette podyuma gelen Şebnem Schaefer, konuklar tarafından ayakta alkışlandı. Ünlü mankenle birlikte podyumda yürüyen firma sahipleri Tülay Ersoy ve Gülay Erol kardeşler, son zamanlarda artan şiddet olaylarının ve haberlerinin artık son bulmasını istedi.

Ünlü manken, “Gerçekten çok kötü hissetim yürüyüşümden bile belliydi, allak bullak oldum, kendimi aynadan görünce herkes üzüldü, o moda girdim, ağlayabilirdim o haldeydim. Çok duygusal bir şeydi. Onun dışında defile çok güzel geçti tabi ama gülmek gelmiyor içimden. Günümüzde kadın olmak zor. Yani aslında kadınlarımız çok el üstünde tutuluyor bir taraftan ama bir taraftan da gördüğümüz üzere problemler yaşayabiliyoruz. Şiddet gittikçe artıyor ve sanki insanlar tepki gösterdikçe daha çok artıyor tabi sizi tanımayan insanlar bile size şiddet gösterebiliyor.”

Geçenlerde Instagramda bir hayranınızla atışmanız olmuştu… "O Kadar Estetikle Ninem de Güzel Olur" Diyen Takipçinize cevap vermiştiniz… Sizde hiç estetik var mı?  sorusuna ünlü manken şu yanıtı verdi: “Hiç botoks bile yok dolgu bile yok. Benim gibi estetiksiz olanlar vardır herhalde yok mudur? Asuman Krause de yapmamış galiba, doğal dimi. Tek tük var ama ben mümkün olduğunca kaçmaya çalışıyorum botoks ve dolgudan. Şu an için yaptırmak istemiyorum."

Başak Yıldız

YORUM EKLE