Scarlett Johansson Adını Zirveye Yazdırdı

Hollywood’un en çok gelir elde eden oyuncuları açıklandı. Scarlett Johansson en çok kazanan kadın oyuncu oldu. Birinci sırada ise Dwayne Johnson yer aldı.

Scarlett Johansson Adını Zirveye Yazdırdı

ABD’li ekonomi dergisi Forbes, Hollywood’un en çok gelir elde eden oyuncularını duyurdu. Geçtiğimiz yıl en çok kazanan oyuncular Scarlett Johansson ve Dwayne Johnson oldu.

47 yaşındaki Dwayne Johnson, 89.4 milyon dolar ile (Yaklaşık 536 milyon TL) zirvede yer aldı. 35 yaşındaki güzel oyuncu Scarlett Johansson ise 56 milyon dolarla (Yaklaşık 336 milyon TL) en çok kazanan kadın oyuncu unvanını aldı.

29 yaşındaki aktris Margot Robbie ise 23.5 milyon dolarla (Yani 141 milyon TL) en çok kazanan aktrislerde sekizinci sırayı aldı. Güzel oyuncu bu yıl ‘Skandal’ (Bombshell) filminde sergilediği performansla Oscar adaylığı elde etmişti.

36 yaşındaki aktör Chris Hemsworth ise 76.4 milyon dolarla (458 milyon TL) yılın en fazla kazanan ikinci aktörü unvanına sahip oldu. Chris Hemsworth, geçen yıl gişe rekoru kıran ‘Avengers’ (Yenilmezler) serisinde yer almıştı.

Mustafa Pamuk

Reiki, Beden dili, NLP gibi konulardaki kişisel gelişim uzmanlıklarımın yanı sıra siz Magazin Burada kullanıcıları için magazine dair en son gelişmeleri ve bütün merak edilen konuları en doğru ve en özel biçimde aktarıyorum. Haberlerimiz ile ilgili yorumda bulunabilir ya da soru, öneri ve ihbarlarınız için benimle iletişime geçebilirsiniz. Keyifli Okumalar....


İletişim Hesapları
YORUM EKLE