Şarkıcı Tuğba Yurt’tan Mehmet Ali Erbil’e Özel Teşekkür: Beni Onurlandırdı

Ünlü şarkıcı Tuğba Yurt, annesi Rezzan Yurt ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. Bir hastaneden çıkarken objektiflere takılan 33 yaşındaki şarkıcı kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Şarkıcı Tuğba Yurt’tan Mehmet Ali Erbil’e Özel Teşekkür: Beni Onurlandırdı

Benim O adlı şarkısıyla müzik listelerinde zirveye oturan Tuğba Yurt, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

Şarkıcı Tuğba Yurt’tan Mehmet Ali Erbil’e Özel Teşekkür

Annesi Rezzan Yurt ile birlikte özel bir hastaneden çıkarken görüntülenen Yurt, gazetecilerle ayaküstü bir röportaj gerçekleştirdi.

“ANNEM NEREYE BEN ORAYA..”
Annesinin koronavirüs aşısı olduğunu söyleyen Yurt, “Her evlat gibi bende anneme çok düşkünüm. O nereye ben oraya. Sıra bana geldiğinde bende aşımı olacağım” dedi.

“BAŞARIYI YAKALAYACAĞIMDAN ŞÜPHEM YOKTU..”
Listeleri alt üst eden Benim O adlı şarkısı hakkında da konuşan Yurt, “Şarkı içime çok sinmişti. Başarıyı yakalayacağından şüphem yoktu. En kısa zamanda tatile gidip kendimi ödüllendirmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Tuğba Yurt’tan Mehmet Ali Erbil’e Özel Teşekkür

“SÖZLERİ BENİ ONURLANDIRDI..”
Mehmet Ali Erbil’in katıldığı bir televizyon programında, “Son zamanlarda bir tek Tuğba Yurt’u dinliyorum. ‘Benim O’ şarkısı çok güzel. Beni o şarkıyla uğurlayın” sözleri hatırlatılan Tuğba Yurt, “Allah ona uzun sağlıklı ömürler versin. Programı izlemedim ama sözleri beni çok onure etti. Ben güzel şarkılar söylemeye devam edeceğim o da insanları gülümsetmeye devam etsin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 14:02

Ertem Engin

Ben Ertem Engin. Güncel haberleri sizlere aktarabilmek için magazinburada.net aracılığıyla karşınızdayım.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE