Şarkıcı Gülden’in eski eşi YouTube’dan tehditler savurdu!

Youtube üzerinden yeni şarkısı 'Yandan Yandan'ı takipçilerine buluşturan şarkıcı Gülden, eski eşinin tehditlerine maruz kaldı.

Şarkıcı Gülden’in eski eşi YouTube’dan tehditler savurdu!

Youtube üzerinden yeni şarkısı 'Yandan Yandan'ı takipçilerine buluşturan şarkıcı Gülden, eski eşi tarafından tehdit edildi.

Gülden eski eşi Ercan Mutlu, "Onu nasıl yarattıysam, yok edeceğim" ifadelerini kullandı. Mutlu'nun yorumları büyük tepki topladı.

Herkes, "Şarkıcı Gülden kim, Gülden Mutlu evli mi, Gülden'in eşi kim" sorularının cevabını arıyor. 


Şarkıcı Gülden, yeni seslendirdiği 'Yandan Yandan' adlı şarkısını, Youtube üzerinden hayranlarıyla buluşturdu.

Şarkı, kısa süre içerisinde 90 bin görüntülenmeye ulaştı. Hayranları, şarkıcıyı tebrik ederek, güzel yorumlarda bulunurken, şarkının altına bir kişi tarafından yapılan yorumlar, herkesin dikkatini çekti. Gülden 3 yıl önce boşandığı eski eşi Ercan Mutlu'nun taciz ve tehdit mesajlarına maruz kaldı.  Bir süredir eski eşiyle sorun yaşayan Gülden'in eski eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı da öğrenildi.

GÜLDEN'İN ESKİ EŞİNDEN TEHDİT!

Daha önce de her projesinde Gülden'e sataşan Ercan Mutlu, bu defa da YouTube yorumları aracılığıyla sanatçıya tehditler savurdu. Ercan Mutlu, Gülden'in video klibinin altına, "Evlendiğimde babam öldü dedi. 10 yıl sonra bir TV programında babasının ağzına s...ı ve adam öldü. Cenazesini ben gömdüm…

"DÜNYA KAÇ BUCAKMIŞ BEN SANA GÖSTERİRİM"

"Dünya düz mü yuvarlak mı? Görüşürüz Gülden! Daha fazlası dünya kaç bucakmış ben sana gösteririm. Ablama çocuğumu bir daha asla göremeyecek demişsin! Sana dünya kaç bucakmış, öğretmeyen Ercan'ın…"

"Ablamı arayıp beni tehdit etmiş, kızını bir daha asla göremeyecek diye sonra Londra'da illegal iş yapıyormuşum???? Bir çift ayakkabı ile Londra'ya geldiğini ve onu kimin adam ettiğini unutmuşum! Onu nasıl yarattıysam öyle de yok edicem!"

"SANA DÜNYAYI DAR EDECEĞİM"

"Benim de adım Ercan Mutlu ise sana bu dünyayı dar edeceğim. Dünya düz mü yuvarlak mı? Küçücük aklınla sen bana savaş mı açtın" şeklinde ifadeler kullandı.

Ece Aydın


İletişim Hesapları
YORUM EKLE